WHATSAPP İLETİŞİME GEÇİN

24 SAAT DESTEK

0544 355 45 45

  • Yeni Sezon Ürünlerimiz
  • Son Fırsat Ürünlerimiz
  • 250₺ Üzeri Kargo Bedeva
  • %70'lere Varan İndirimler
850 303 71 45 ; 0544 355 45 45
850 303 71 45 ; 0544 355 45 45

MODAESER ONLİNE ALIŞ VERİS SİSTEMİ

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Siparişlerinizi www.modaeser.com web sitemizden satın almak istediğiniz ürünün gerekli kategorisinde arama yaparak, tercih ettiğiniz modelin içeriğinden öncelikle ürün hakkında bilgi alabilir ve görselleri görebilirsiniz.

İstemiş olduğunuz ürünün ayakkabı numarasını seçerek; “Hemen Al” butonu ile iletişim bilgileri kısmına geçebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi eksiksiz tamamladıktan sonra “Gönder” butonu ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Alışverişinizi tamamladıktan sonra iletişim kısmında belirttiğiniz Cep telefonu numaranıza; SMS onay kodu gelecektir. Bu onay kodunu 10 dk içerisinde ekrandaki kutunun içerisine girmeniz gerekmektedir.

Bir başka sipariş verme işlemi ise; +90 544 355 45 45 Whatsapp sipariş hattımızdan; ürün resmini ve iletişim bilgilerinizi göndererek siparişiniz müşteri temsilcilerimiz tarafından oluşturulabilir.


SİPARİŞİMİ VERDİM, BUNDAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLEYECEK ?

Siparişinizi www.modaeser.com web mağazamızdan veya Whatsapp üzerinden verdikten sonra ilk 24 saat içerisinde sistemde belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaranızdan müşteri temsilcilerimiz tarafından siparişin (sipariş sahibi, ürün ve adres bilgileri) doğruluğunu onaylamak için aranacaksınız. Sesli onaya yanıt ve onay verdikten sonra ürününüz kargoya verilir. Bu esnada ürün hakkında müşteri temsilcimiz tarafından bilgi alabilirsiniz. Sesli onaya 48 saat içerisinde yanıt vermezseniz siparişiniz “İPTAL” edilecektir.

Sesli onaya yanıt verdikten sonra, istemiş olduğunuz ürün(ler) stoklarımızda mevcut ise aynı gün kargolanır. Ancak stoklarımızda mevcut değil ise en fazla 7 gün içerisinde ürün tedarik edilerek çıkışı sağlanır.

Kargonuz yola çıktığı gün sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza anlaşmalı kargo firmamız (PTT / ARAS) tarafından kargo gönderi takip numarası gelecektir. Bu takip numarası ile PTT kargo üzerinden çıkış sağlandıysa, (PTT Gönderi Takip sayfasından), ARAS kargo üzerinden çıkış sağlandıysa, (ARAS kargom nerede sayfasından) gönderinizi online olarak takip edebilirsiniz gönderi kargo numaranız ile.


KARGO ÜCRETİ VAR MI, NE KADAR ?

Mağazamızda kargo kampanyaları 2 adettir;

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti mağazamız tarafından karşılanmaktadır. Web sitemizden Kredi Kartı ile online ödeme sağlandığı takdirde kargo ücreti alınmamaktadır.

Bunun dışında yapılan alışverişlerde Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı olarak ödeme tercihlerinde ve 150 TL altı tutan alışverişlerde 9,90 TL kargo ücreti uygulanmaktadır.


ÜRÜN BANA NE ZAMAN ULAŞIR ?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün(ler) paketlenip yola çıktığı günden sonra 3 (üç) iş günü içerisinde adres beyan etmiş iseniz adresinize ulaşır, Kargo şubesinden teslim alacağınızı beyan etmiş iseniz 2 (iki) iş günü içerisinde şubenize ulaşacaktır.


ÜRÜNÜM GELDİ AMA ADRESTE BENİ BULAMADILAR, NE YAPMAM GEREKİR ?

Sipariş verdiğiniz ürün(ler) adresinize kurye tarafından ulaştığında, ancak adreste bulunmadığınız durumunda veya herhangi bir sebepten adres teslim olacak kargolarda ürününüzü teslim alamadığınız durumunda, kargonuz dağıtıma çıkan kargo şubesine tekrar bırakılır ve kargonuzu bu şubeden almanız gerekmektedir.

Kargonuzun hangi şubede olduğunu öğrenmek için; +90 544 355 45 45 Whatsapp hattımızdan öğrenebilir veya İnternet üzerinden kargom nerede kısmında takip numaranızı girerek son bulunduğu şubenin yerine bakabilirsiniz.


KARGOM GELDİ AMA PAKET ŞEFFAF DEĞİL VEYA İÇERİĞİNİ GÖREMİYORUM ?

Kargonuz adresinize ulaştı veya şubeye almaya gittiniz; ancak paketin tamamen kapalı bir poşete konduğunu veya şeffaf bir paketle geldi ancak içerini tam olarak göremediğiniz durumunda öncelikle +90 544 355 45 45 hattımızdan veya 0850 303 71 45 müşteri destek hattımıza ulaşarak bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler mağazamızdan tamamıyla şeffaf içerisi görünür bir şekilde paket yapılarak çıkmaktadır. Ödemeyi gerçekleştirmeden önce paketi kargo firması tarafından kısıtlı olan bir hizmet olarak açamıyorsunuz ancak şeffaf üzerinden net bir şekilde görerek teslim alıyorsunuz.

Beklediğiniz üründen farklı bir model, farklı bir renk görürseniz kargoyu teslim almadan iade gönderiniz.


ÜRÜNÜ ALDIM, ÖDEMESİNİ YAPTIM ANCAK BEĞENMEDİM VEYA NUMARASI AYAĞIMA OLMADI VEYA KUSURLU NE YAPMAM GEREK ?

Teslim almış olduğunuz bir üründe, numara kalıbı olmaması durumunda veya beğenmemeniz durumunda veya kusurlu&özürlü olması durumunda; ürünü veya ürünleri dışarıda kesinlikle kullanım yapmadığınız sürede 15 gün içerisinde aynı ürünün farklı numarası ile veya farklı model ile değişim sağlayabilirsiniz.

Değişim sağlamak istediğiniz ürün(ler) tekrar satışa uygun olması gerektiği için dışarıda kullanım yapmamanız, kapalı ev ortamında deneme sağlamanız gerekmektedir. Dışarıda kullanım yapılan bir üründe değişim veya iade yoktur.


ÜRÜNÜ ALDIM ANCAK DEĞİŞİM YAPACAĞIM NASIL BİR YOL İZLEMEM GEREKİR ?

Satın almış olduğunuz üründe değişim talep ediyorsanız öncelikle +90 544 355 45 45 Whatsapp hattımızdan veya 0850 303 71 45 müşteri destek hattımızdan bilgi almanız gerekmektedir.

Değişim için ürününüz eğer tekrar satışa uygun ise ve dışarıda kullanım yapmamış iseniz, en yakın PTT kargo şubesine giderek, Ürünü geldiği kutusuna düzgün şekilde koyarak ve paketleyerek (hasar görmeyecek şekilde) teslim etmeniz gerekmektedir.

PTT kargo şubesine ürünü teslim ederken ALICI kısmı için “702 568 136” veya “503 165 886” PTT kargo firma anlaşma numaramızı vermeniz gerekmektedir. Bu anlaşma numaraları ile PTT sistemlerinde firmamızın iletişim bilgileri çıkmaktadır.

Kargonuzu teslim ederken anlaşma numarasını PTT kargo memuruna verdikten sonra, Kargo ücretini Alıcı Ödemeli olarak giriş yaptırmanız gerekmektedir. Kargonuzu gönderirken taşıma bedeli firmamıza aittir. Taşıma bedeli 5,25 TL olarak fatura edilecektir. Eğer anlaşma dışı gönderim sağlanırsa veya kargo ücreti bu tutarın üzerinde çıkarsa kargonuz firmamız tarafından kabul edilmemektedir ve tarafınıza iade dönmektedir. Kargonuz değişim işlemi yapıldıktan sonra size (alıcısına) tekrar gönderildiğinde kargo taşıma tutarını (ürünler arası fiyat farkı var ise, ürün fiyat farkı + 5 TL mal bedeli komisyon tutarı ayrıca eklenmektedir) alıcı karşılamaktadır.

Değişime gönderdiğiniz kargo firmamıza 3 (üç) iş günü içerisinde ulaşmaktadır (normal şartlarda), değişim ürününüz tarafımıza ulaşınca 24 saat içerisinde Değişim birimi tarafından sesli olarak aranacaksınız ve işleminiz gerçekleştirilecektir.

Değişime gönderdiğiniz ürünü, sipariş veren kişi değil de bir yakını ile gönderiyorsa, Gönderici kısmında sipariş veren müşterimizin adı soyadı adresi ve cep telefon numarası yazmıyor ise, kesinlikle ayakkabı kutusunun içerisine sipariş sahibinin bilgileri yazılarak gönderilmesi önemlidir. Aksi halde sipariş veren müşterimizin iletişim bilgilerine ulaşmak zaman almakta ve değişim işleminiz uzun sürerek aksamaktadır.


 YUKARI